Jak odmłodzić się w salonie kosmetycznym?

Mniej więcej w okolicach trzydziestego roku życia pojawiają się na naszej skórze pierwsze oznaki starzenia. Na szczęście wcale nie trzeba się z nimi godzić. W tej chwili nic już nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu sprawdzić, co może zaoferować jakiś nowoczesny salon kosmetyczny [więcej: swiaturody.com/kielce,kosmetyczka,9.html] . Najczęściej większe spektrum usług oferują salony w większych miastach. Aby znaleźć dobrą ofertę, trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę słowa „kosmetyczka Kielce”.

Po trzydziestym roku życia można już rozważyć zastosowanie jednorazowego zabiegu odmładzającego, np. mezoterapia, karboksyterapia czy Dermapen przynoszą znakomite efekty. Skóra już zaraz po zabiegu jest bardziej napięta, wyróżnia się subtelnym blaskiem, wygląda po prostu o wiele lepiej. W przypadku Dermapenu oraz mezoterapii  [tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mezoterapia] do skóry aplikowane są specjalne koktajle odżywcze, które bazują na składnikach doskonale znanych ze swoich właściwości odmładzających. Chodzi tutaj chociażby o kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, różnego rodzaju aminokwasy oraz witaminy. Kiedy skóra wchłonie takie koktajle, wygląda o wiele lepiej. Teraz można skutecznie wygładzić zmarszczki w gabinecie kosmetycznym.

Nie tylko mezoterapia zalicza się do skutecznych zabiegów odmładzających. Bardzo popularna jest także mikrodermabrazja. To zabieg mechanicznego złuszczania poszczególnych warstw skóry za pomocą diamentowej głowicy, bardzo skuteczny, pomaga w zmniejszeniu płytkich zmarszczek. Jego efekty są widoczne już po pierwszym razie. Naprawdę warto przetestować ten zabieg osobiście!.

Paniom, które chciałyby zrobić zabieg o działaniu silnie liftującym, można polecić chociażby taki z użyciem kwasu glikolowego. Kwas ten ma silne działanie napinające, działa także przeciwzmarszczkowo. A to jeszcze nie wszystko. Kwas glikolowy wykazuje także działanie przeciwzapalne, dlatego też nadaje się do zastosowania w przypadku cery trądzikowej. Kwas aplikowany jest zwykle przy użyciu ultradźwięków, po czym nakłada się maskę algową.

Owal twarzy można poprawić także poprzez dobry zabieg z użyciem retinolu, czyli po prostu witaminy A, która ma doskonały wpływ na kondycję naszej skóry. Odmładzające działanie witaminy A nie jest bynajmniej tajemnicą. Także i w przypadku retinolu warto wprowadzać go ultradźwiękami, tak można uzyskać jeszcze lepszy efekt. Zalecana jest seria ok. 10-12 spotkań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>